školení - kurzy

OBLIČEJOVÁ    GYMNASTIKA

cena: bez certifikátu 500,-kč    s certifikátem 1500,-kč

Obličejová gymnastika MimiLift je omlazovací cvičení pro mimické svaly obličeje. Ochablé obličejové svaly mají za následek povadlou pleť a rysy obličeje .

Posilovací cviky MimiLift umožňují znovu napnout pleť a zpevnit obličej. Ztuhlost obličejových svalů se projevuje vznikem permanentních výrazových vrásek v pokožce obličeje. Napětí mimických svalů v obličeji se dá uvolnit pomocí uvolňovacích  cviků MimiLift. Jedná se o sestavu jednoduchých , různorodých a bezpečných masážních technik. 

Masážní techniky protahují svalová vlákna  všemi směry a tím  odstraňují nadměrné napětí. Výsledkem je uvolněnější obličej a s méně vráskami a rýhami .

Účinek obličejové gymnastiky MimiLift pocítíte už po prvním cvičení v prokrvení obličeje a svalovém tonusu. Viditelné výsledky můžete očekávat po dvou měsících pravidelného a poctivého cvičení.

S metodou  MimiLift omládnete přirozeně a bez chirurgických zákroků 

 

MANUÁLNÍ LIFTING OBLIČEJE

cena: 1500,-kč s certifikátem

Manuální lifting je nová revoluční metoda, kterou dokážete bez pomocí skalpelu výrazně omladit obličej. Již po prvním ošetření podstatně vyhladíte vrásky, zregenerujete a napnete pleť a obličej Vašeho klienta se doslova rozzáří novou vitalitou.

Manuální lifting obličeje je velmi jemná technika, šetrná k pokožce a doprovází ji příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Uvolněním svalů v obličeji a zlepšením prokrvení kůže, dochází k regeneraci vazivových a elastických struktur, k zrychlení odvodu odpadních látek, metabolismu a k úbytku podkožního tuku.

Vzhled a kvalita pleti se manuálním liftingem zlepší natolik, že se často změní celkový výraz obličeje. Strhané a unavené rysy zmizí a klient odchází zcela s novou tváří.

Výsledkem této speciální techniky je tedy nejen prokazatelně mladší a příjemnější vzhled, ale zároveň dochází i k odbourání stresu, k obnově duševní harmonie, spokojenosti a psychické svěžesti.

 

 

MASÁŽ PROTI CELULITIDĚ A FORMOVÁNÍ POSTAVY

cena: 1500,-kč s certifikátem

Masáž proti celulitidě a formování postavy je jednou z nejžádanějších odborných masáží. Kombinuje speciální ruční tlakovou masáž a ozónový zábal. Masážními hmaty a ozónem se uvolní tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí se odtok toxických látek z těla.

Tento postup má výborné výsledky nejen v samotném vyhlazení celulitidy, ale také ve formování postavy, ve zlepšení kvality pokožky, v povzbuzení lymfatického systému a v odstranění únavy nohou.

Celulitida je vlastně chytré ochranné opatření. Pokud je v našem těle příliš mnoho toxinů, které by mohly kolovat v organismu a poškozovat jej, tělo je přemění na tuk. Podkožní tukové buňky se pak spojují do větších celků, které tlačí proti pokožce, zhoršují její prokrvení a poškozují vazivo. Buňky tak sílí, tuhnou a vzniká tzv. pomerančová kůže čili celulitida. Ta bývá nejvýraznější na bocích, stehnech, zadečku či bříšku, proto se masérský kurz Masáž proti celulitidě a formování postavy věnuje právě těmto partiím.

 

VACUPRESS LIFTING OBLIČEJE

Lifting obličeje a dekoltu

cena: 1500,-kč s certifikátem

Toto ošetření je vhodné používat samostatně, jako novodobé kosmetické ošetření. Můžeme zde klientce ukázat, že lze vyhladit vrásky, jen pomocí velice nízkého podtlaku a bez použití sér a krémů, přírodní cestou. Toto ošetření lze také zařadit jako součást při ošetření celulity, zhruba v polovině programu. Zde se totiž začíná klientka pročišťovat a může se jí v této době i zhoršit pleť. Pokud provedeme lifting obličeje, tak se klientce krásně otevřou lymfatické cesty vrchní části těla (tedy obličej a dekolt) a pleť se celkově pročistí. Aktivace lymfatických cest.

 

Kontakt

Face & Body Clinic Jana Masaryka 29
Praha 2
120 00
Helena Navarová
kosmetika, masáže, vizážistika
+420 601 343 341
hn.kosmetika@gmail.com

Lucie Danešová
výživový specialista
+420 602 274 393
lucie.danesova@volny.cz
hn.kosmetika@gmail.com lucie.danesova@volny.cz